פנסים לרכב

גנים חלפים לרכב הינו עסק משפחתי של שנים שהוקם על ידי שלושה אחים, עם ידע מקצועי יחד של עשרות שנים. במוסך הממוקם בחולון מבצעים שירותי התקנה ללא עלות, ומספקים את המוצרים האיכותיים ביותר, פנסים לרכב, מראות לרכב, מצברים, רדיאטורים, ועוד. כמו כן אנו מבצעים שירותי משלוחים לכל רחבי הארץ. 

סוגי פנסים לרכב

אצלנו בחנות המקוונת באתר, או במוסך בחולון תוכלו להשיג את כל סוגי הפנסים, לכל סוגי הרכבים והחברות, כולם מקוריים חדשים ואיכותיים. בחנות: פנסים קדמיים, פנסים אחוריים, פנסים פנימיים וחיצוניים ימין ושמאל, פנסי איתות, פנסי חניה, פנסי ערפל, פנסי כנף, ועוד.

אאוטלנדר 2016 ומעלה פנס אחורי ימין ₪2,200
אופל קורסה 01-06 פנס ראשי ימין ₪270
אחורי חיצוני שמאל (04-07) ₪350
אחורי שמאל חיצוני (08-10) ₪350
חלפים לרכב - פנסים
אופל קורסה 01-06 פנס ראשי ימין ₪270
אחורי חיצוני שמאל (04-07) ₪350

פנסים אחוריים לרכב

כל חלקי החילוף של גנים חלפים לרכב הינם מקוריים איכותיים. תוכלו להזמין בחנות שלנו ולבחור ממגוון רחב של פנסים לרכב קדמיים, אחוריים, ימין, שמאל,  של כל סוגי החברות, לכל סוגי הרכבים. ולקבל את המוצרים אליכם הביתה במהירות. תוכלו גו כן לבצע התקנה אצלנו ללא עלות. 

פנס אחורי במגן ימין ₪240
פנס אחורי חיצוני ימין (4 דלתות) ₪175

פנסים קדמיים לרכב

אופל קורסה 01-06 פנס ראשי ימין ₪270
פנס ראשי ימין (03-05) ₪245

הדבר הכי חשוב בנוגע לפנסים קדמיים הוא תיקון מהיר מיידי, אחרת הרכב מושבת. תוכלו לקנות פנסים משומשים וחדשים, מקוריים וכאלו שלא. ולכן חשוב מאוד שתקנו מוצר איכותי ומקורי, כזה שיחזיק לכם לשנים, ולא לחודשים. 

חלקי חילוף נוספים

מלבד פנס לרכב, תוכלו למצוא בחנות המקוונת שלנו חלקי חילוף נוספים לרכב במחירים משתלמים. כגון: מצברים, מראות, כל הסוגים, נורות, ידיות, מתגים, נוזלים לרכב, תרסיסים, שמנים, מתגים, חלקי פח, רדיאטורים, גגונים, אביזרי מולטימדיה, מתקנים לפלאפונים, ועוד. 

בגנים החלפת פנסים ומראות  ללא עלות התקנה!

  היתרונות שלנו

  אופציה לשירות
  עד הבית

  ללא
  פערי תיווך

  משלוחים
  לכל הארץ