גנים חלפים לרכב הינו עסק משפחתי של שנים עם אלפי לקוחות מכל רחבי הארץ, במוסך הממוקם בחולון אנו מבצעים את כל שירותי ההתקנה והתיקונים. באתר בחנות המקוונת שלנו תמצאו מגוון רחב של מראות לרכב מכל הסוגים. שירותי ההתקנה עלינו בחינם, משלוחים לכל רחבי הארץ. 

סוגים של מראות לרכב

מראה חשמלית צד ימין ₪350.00
חלפים לרכב - מראות
מראה חשמלית צד שמאל ₪350.00

אצלנו תמצאו את כל סוגי המראות, תוכלו לקנות אותם כאן באתר בחנות אונליין, עם משלוח עד אליכם, או אצלנו במוסך.  מראות צד חשמליות, מראות ידניות מראות מתקפלות חשמלית, מראות עם איתות.

מראות לרכבים מכל החברות

מאזדה, פיאט, רנו, וולוו, מרצדס, סובארו שבורלט, או כל רכב אחר. אצלנו תמצאו מראות וחלפים מקוריים חדשים, ההתקנה בחינם. תוכלו לקנות ישירות באתר, עם משלוח מהיר עד אליכם. בחנות – מראות חשמליות / מתקפלות ומתכווננות. 

מראה ימין(נוסע) פיאט דובלו 2010-2017 ₪570.00
מראה שמאל (נהג) פיאט דובלו 2010-2017 ₪570.00

מראות חשמליות לרכב

מראה שמאל חשמלית
מראה שמאל חשמלית ₪220.00
מראה ימין חשמלית ₪220.00

חוץ ממראות צד ימין ומשמאל חשמליות, ישנם סוגים נוספים של מראות כגון: מראות עזר לכיסוי שטחים מתים בנסיעה, מראות תינוק, מגוון מראות פנורמיות, מראות מגדילות, מראות עזר לחנייה, מראות קמורות, ועוד.  

מראות בהתאמה אישית

בין אם מדובר ברכב פרטי, משאית, אוטובוס, ובין אם מדובר על צרכים שונים כגון: מראות פנימיות, מראות תינוק, מראות בטיחות, או מראות עזר –  עם ניסיון של שנים ואלפי לקוחות, גנים גרופ תדע להתאים לכם את המוצר המתאים והנכון בשבילכם.

מראה חשמלית צד ימין ₪290.00
מראה חשמלית צד שמאל ₪290.00

מראות לרכב במרכז

מראה חשמלית צד ימין ₪230.00
מראה חשמלית צד שמאל ₪230.00

כשמדובר בחלקי חילוף לרכבים, אנשים נוטים לפעמים לחפש יד שנייה או חלפים משומשים, כל עוד מדובר בחלקים שלא מסכנים, כגון ריפוד לכסאות לרכב, אז למה לא. אבל כשמדובר בחלקי חילוף שהם חשמליים, יותר משתלם לקנות חדש בידיעה שהכול תקין, ושיחזיק להרבה זמן. 

חלפים נוספים לרכב

באתר בחנות תמצאו מגוון מוצרים נוספים כגון: מצברים, רדיאטורים, מוצרי מולטימדיה, נוזלים לרכב, תרסיסים, שמנים, פנסים, נורות, גגונים, חלקי פח, פלאגים, ידיות, מוצרי טיפוח, מתגים, ועוד. כמו כן חלקים משומשים וחדשים בהתאמה אישית, לפרטים צרו קשר.

מראה ימין I25 ₪380.00
מראה שמאל I25 ₪380.00

מראה לרכב במרכז - ללא עלות התקנה!